O Nás

Viac ako dvadsať rokov profesionálnych skúseností a úspechov v oblasti distribúcie a marketingovej podpory prémiových značiek alkoholu – tak by sa dalo v skratke opísať pôsobenie spoločnosti KOFT, s. r. o., na slovenskom trhu.


Prvou značkou, ktorú spoločnosť na slovenskom trhu zastupovala v čase svojho vzniku v roku 1991, bola fínska vodka Koskenkorva. Úspech tejto značky na trhu, v obchode aj u koncových spotrebiteľov bol veľmi dobrým štartom pri získavaní zahraničných partnerov, ktorí hľadali pre svoje značky silného a spoľahlivého slovenského zástupcu. Hlavná idea spoločnosti na tomto poli bola veľmi jednoznačná: seriózne partnerstvo s dlhodobou perspektívou. A to, že je to správna cesta, bolo dokázané v postupnom dopĺňaní portfólia značiek, ktoré zastupuje:

1994
Zastúpenie značky Finlandia
(spoločnosť BROWN FORMAN)
1998
Zastúpenie
značiek skupiny
BACARDI – MARTINI
2005
Rozšírenie spolupráce
so spoločnosťou
BROWN FORMAN
a zastrešenie
ich kompletného portfólia
na slovenskom trhu
(s vlajkovou loďou
Jack Daniel´s)

Výhradné zastúpenie
skupiny Moët
Hennessy


Zastúpenie značiek
spoločnosti
William Grant & Sons.
2013
Ukončenie distribúcie značiek spoločnosti William Grant & Sons a zároveň rozšírenie portfólia spoločnosti BACARDI – MARTINI o značku William Lawson's.
2015
Rozšírenie distribúcie o produkty spoločnosti EDRINGTON GROUP – Macallan, Highland Park a The Famous Grouse.

Dnes patrí spoločnosť KOFT, s. r. o., medzi stabilných a spoľahlivých partnerov a zastúpeným značkám poskytuje v prostredí slovenského trhu globálny distribučný a marketingový servis.

Ako rodinný podnik, dnes vedený druhou generáciou, sa hrdo hlási k tradičným rodinným hodnotám a profesionalite, ktoré prenáša do celého svojho pôsobenia či už v oblasti obchodných vzťahov, starostlivosti o zamestnancov, alebo spoločenských aktivít.