Otázka vo fľaši

Brown-Forman čelí COVID-19

KOFT | 24.3.2020 | Blog - FINLANDIA, JACK DANIEL`S, PEPE LOPEZ, HERRADURA, WOODFORD RESERVE, EL JIMADOR, CHAMBORD, BENRIACH, GLENDRONACH, GLENGLASSAUGH

Spoločnosť Brown-Forman, vlastníci značiek ako JACK DANIEL´S, FINLANDIA, EL JIMADOR, či GLENDRONACH bojuje nielen proti šíreniu nového typu Corona vírusu, ale myslí aj na znižovanie katastrofálnych následkov tejto pandémie.

Louisville , 23. Marec 2020: Spoločnosť Brown-Forman Corporation darovala  1 milión dolárov na zmiernenie dôsledkov vírusovej pandémie COVID-19. Finančnými prostriedkami podporuje viaceré miesta a agentúry, posudzuje potreby komunít a priemyslu a rozhoduje o  najlepšom spôsobe podpory tých, ktorých sa COVID-19 týka najviac.

„Keďže sa COVID-19 rozšírila do celého sveta, chceme poskytovať pomoc našim komunitám v čase, keď je to veľmi potrebné,“ uviedol Lawson Whiting, generálny riaditeľ spoločnosti Brown-Forman Corporation. "Dnes sme poskytli dary v celkovej výške 1 milión dolárov, ktoré nám umožnia pomôcť ľuďom a komunitám, ktoré pre našu spoločnosť toľko znamenajú."

Finančné príspevky putujú do týchto oblastí:

Pohostinstvo: Pracovníci v odvetví pohostinstva a služieb čelia ťažkým časom, zápasia s finančnými výzvami, nakoľko budú bez práce na neurčitú dobu. Títo jednotlivci vrátane barmanov a reštauračných pracovníkov sú tvárou a hlasom našich značiek spotrebiteľov po celom svete a preto si zaslúžia pomoc.

Brown-Forman sa pripája ku svojim kolegom v Rade destilovaných liehovín Spojených štátov a venuje dar na pomoc v núdzových situáciách Nadácii Spojených štátov Bartenders 'Guild (USBG), aby im pomohli v tejto neľahkej situácii.

 

One Louisville: Brown-Forman daroval príspevok fondu One Louisville: COVID-19 Response Fund. Fond rýchlo rozloží zdroje a finančnú pomoc domácnostiam, podnikom a komunitným organizáciám, v meste Louisville, v ktorom spoločnosť Brown-Forman pred 150 rokmi vznikla a ktoré nazývajú domovom.

 

Rozšírenie dosahu spoločnosti: Brown-Forman aktívne skúma ďalšie spôsoby, ako rozšíriť dosah a dary v medzinárodnom meradle. Ako globálna spoločnosť má Brown-Forman zamestnancov vo viac ako 170 krajinách a preto sa bude snažiť svoju pomoc cieliť aj do ostatných kútov zeme.

 

Okrem finančnej pomoci sa spoločnosť Brown-Forman rozhodla zapojiť aj do výroby dezinfekčných prostriedkov, ktorých je v súčasnosti veľký nedostatok.

„Aj keď tím výskumu a vývoja v spoločnosti Brown-Forman zohráva pri budovaní našich značiek dôležitú úlohu, v súčasnosti sa zameriava na iný typ výrobkov, aby sa znížilo šírenie COVID-19 (koronavírus). Výskum a vývoj vyvinul, vyrobil a zabalil dezinfekciu rúk pre naše produkčné tímy, aby ich udržal v bezpečí a zdraví, zatiaľ čo udržujú prevádzku,“ doplnil Brown-Forman. „Zvyšný dezinfekčný prostriedok putuje poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v Louisville a Moore (domov pre liehovar Jack Daniel) a ľuďom, ktorí sú v prvej línii tejto pandémie.“

 

ZDROJ: https://www.brown-forman.com/brown-forman-corporation-today-announced-a-donation-of-1-million-to-covid-19-response-funds/?fbclid=IwAR1pF01QBQM-9cLCzopuUXDRreRfzEMlqsrtdz-JkRFBneMjz28y5WxT7R4