Otázka vo fľaši

JACK oslávi 167. narodeniny každou kvapkou

KOFT | 1.9.2017 | Blog - JACK DANIEL`S

Každý rok čaká na milovníkov americkej whiskey JACK DANIEL´S veľkolepá oslava, na ktorú sa len tak nezabúda. V septembri to bude už 167. v poradí. Viete, o čom je reč? Samozrejme, narodeniny oslavuje stvoriteľ najlahodnejšej whiskey na svete, Jasper "Jack" Daniel!

Deviaty mesiac sa každoročne nesie v znamení pôžitkov a vychutnávania si kvalitného alkoholu z Lynchburgu, kde sa nachádza jediná pálenica svojho druhu na svete. Keďže nikto nevie presný dátum narodenia jej zakladateľa Jacka Daniela, oslavujeme jeho narodeniny celý september.

Every drop from a single source

V roku 2017 sa oslava Jackových narodenín ponesie v znamení hesla „Every drop from a single source“. Je to čistá pravda. Každá kvapka whiskey Jack Daniel’s totiž vznikla v pálenici v Lynchburgu. Tam sa Jack Daniel’s zrodil a tam sa rodí každý deň, aby následne vo fľašiach putoval do sveta a tešil nadšencov kvalitného alkoholu. Jack Daniel’s je čierno biely fenomén, ktorý nemá vo svete konkurenciu.

Zábavy až po rysku

Spoločnosť KOFT, s. r. o., ktorá oslavu Jackových narodenín organizuje, si pre návštevníkov so železnou pravidelnosťou pripravuje sprievodné aktivity s najvyšším stupňom zábavy. Návštevníci sa môžu tešiť na Jackove doláre, ktoré sa tak stanú „tvrdou menou“, na stretnutie so sochou Jacka Daniela na jeho povestnej lavičke, na atmosféru ohňov v prítmí, ktoré len z diaľky a veľmi elegantne budú zohrievať poháriky whiskey na ideálnu teplotu.

Martin Lešo, konateľ spoločnosti KOFT, s.r.o. hovorí:

„V minulosti sme organizovali narodeniny Jacka Daniela len v Bratislave. V jeden dátum, v jednu hodinu a na jednom mieste sa zišlo množstvo Jackovych fanúšikov a priateľov z celého Slovenska. Spolu sme vytvorili tú pravú atmosféru, ktorú si narodeniny tohto velikána zaslúžia. Pred dvoma rokmi sme však začali pozerať na narodeniny z iného uhla pohľadu. Čo si zaslúžia fanúšikovia Jacka? Zaslúžia si, aby Jack prišiel osláviť svoje narodeniny za nimi! Preto sme sa rozhodli oslavovať narodeniny počas celého septembra a po celom Slovensku. Fanúšikovia tak nemusia chodiť za ním, ale on príde do ich obľúbeného podniku a oslavovať bude spolu s nimi.“ 

Miroslav Slovák, Brand Manager Jack Daniel’s, dodáva:

„Tento rok sme sa rozhodli nadviazať na predošlý ročník osláv a pozornosť sústreďujeme na históriu, originalitu a kvalitu whiskey Jacka Daniela a miesta, ktoré ním doslova dýcha - pálenice v Lynchburgu. Z tohto miesta pochádza nielen Jack Daniel´s Old No.7, ale napríklad aj Jack Daniel´s Single Barrel, Jack a Daniel´s Gentleman Jack. Je to približne 5004 míľ, ktoré nás od Lynchburgu delia, ale keď vidím, ako fanúšikovia Jacka spolu oslavujú, mám pocit, že ten náš vlastný Lynchburg, si pravidelne tvoríme aj tu u nás. A to nie len atmosférou, ale napríklad aj Jack village, ktorá Lynchburg prináša fyzicky  priamok k nám.“

 

Ste navnadení? Maratón osláv odpálime spoločne v Bratislave 8. 9. 2017!