Otázka vo fľaši

Prebuď svoju kreativitu na GIN FEST 2019

KOFT | 23.8.2019 | Blog - BOMBAY SAPPHIRE, OXLEY

5.9.2019, Bratislava: Príďte si s nami opäť vychutnať obľúbený festival skvelých drinkov, výnimočných barmanov a prémiových ginov z celého sveta.

Tretí ročník tohto podujatia bude opäť pod taktovkou nestarnúcich klasík, výnimočných prevedení a nových chutí, ktoré bude spájať jediné- kvalitný gin. Tešiť sa môžete na viac ako 150 značiek, svetové mená barmanského sveta, tematické workshopy, zahraničných ambasádorov svetových ginových značiek a mnoho iných prekvapení.  

Z portfólia spoločnosti KOFT, s.r.o. sa môžete tešiť nielen na jednu z najobľúbenejších značiek, gin Bombay Sapphire, ale aj na novinku v portfóliu, gin Oxley. Kým Bombay Sapphire je vo svete ginu výnimočným vďaka bylinným a korenením prísadám, cez ktoré prechádzajú výpary pri jeho výrobe parnou infúziou, gin Oxley je doslova raritou vďaka studenej destilácii vo vákuu pri -5°C.

Okrem toho si pre Vás spoločnosť KOFT, s.r.o. pripravila bonus v podobe zahraničného hosťa, ambasádora značiek Bombay Sapphire a Oxley.

Andrey Bolshakov má dlhoročné skúsenosti s ginmi, čo dokazuje aj jeho pôsobenie vo vychytených baroch celého sveta. Za spomenutie stojí napríklad City Space Bar, ktorý bol súčasťou World Best 50 bars, ale aj projekt  MixTourA Project, v ktorom navštevuje vychytené bary po celom svete, aby sprostredkoval svojim fanúšikom skúsenosti tých najlepších v obore.  Počas minulého roka tak Andrey navštívil bary Singapure, Lisabone, Barcelone, Miláne, Paríži, Amsterdam, Londýne, Taiwane, Tokiu, Budapešti, Istanbule, Varšave, Litve, Rumunsku, Chorvátsku a v Rusku.

Okrem toho je spolutvorcom barmanskej súťaže Drinks Come True, ktorej cieľom je trénovanie profesionálnych barmanov a komunikovanie ginovej kategórie alkoholu po celej východnej Európe.

Andrey sa zároveň stal ambasádorom značky Bomaby Sapphire pre 32 krajín východnej Európy.