Podporujeme

Projekt HOVORME O ALKOHOLE NIELEN NA ŠKOLÁCH

7.12.2017 | Projekt HOVORME O ALKOHOLE

Našu jedinečnú Jack Daniel´s personalizovanú kolekciu „KOFT 25th Anniversary“ sme si nenechali len pre seba! Verejnosti sme ju ponúkli prostredníctvom aukcie, z ktorej výťažok zdvojnásobíme a použijeme na dobročinné účely.

Spoločnosť KOFT, s.r.o. doviezla tento rok na Slovensko unikátnu kolekciu Jack Daniel´s Single Barrel Personal Collection s jedinečným chuťovým profilom Sweet Forward. Keďže bola táto kolekcia objednaná k oslave 25.narodenín našej spoločnosti, nesie názov „KOFT 25th ANNIVERSARY“.  Jej výnimočnosť zdôrazňuje aj fakt, že je nepredajná a nebude bežne dostupná. Od 12.11.2017 do 12.12.2017 dávame možnosť širokej verejnosti vydražiť 5 fliaš tejto kolekcie. Výťažok z dražby zdvojnásobíme a použijeme na charitatívny projekt „Hovorme o alkohole nielen na školách“. Projekt budeme realizovať v priebehu roku 2018, kedy v spolupráci s občianskym združením SANANIM zabezpečíme interaktívne prednášky v detských domovoch po celom Slovensku.

Ide o projekt, na ktorom spolupracujeme s občianskym združením SANANIM, ktoré sa dlhodobo venuje závislostiam mladých ľudí. Na žiadosť našej spoločnosti vytvorí jedinečné interaktívne prednášky pre deti vo veku 12 – 13 rokov. V roku 2018 zrealizujeme návštevy v minimálne piatich detských domovoch po celom Slovensku. Tento jedinečný projekt sme vybrali na základe toho, že ako aktívny člen združenia PI S ROZUMOM už niekoľko rokov komunikujeme zodpovednú konzumáciu alkoholu. Tieto aktivity sú zamerané na vekovú kategóriu 18+, ale práve v čase nášho 25. výročia sme sa rozhodli posunúť edukáciu o zodpovednej konzumácii alkoholu aj iným smerom. Oslovili sme združenie SANANIM s ideou o edukácii mladých ľudí vyrastajúcich mimo rodinného prostredia. Ako sa nám to podarilo, budeme informovať na našich webstránkach.

Viac o ceste Personal Collection sa dočítate v sekcii Jack Daniel´s - Otázka vo fľaši