Inšpirované svetom, destilované v Londýne
 
Značka Whitley Neill Gin sa snaží rozšíriť chuťový profil ginov ďaleko za hranice tradičných rastlín. Od London Dry Gin a jeho bohatých tónov borievky, citrusov, exotických kapských egrešov a Baobabu až po giny Rebarbora & Ginger, Blood Orange a Raspberry, obsahuje to najlepšie zo svetových ingrediencií a kombinuje ich, aby sa z neho stal gin ako žiadny iný.

Každý z ginov je destilovaný v ručne vyrábaných kotloch v The City of London Distillery – jedinom liehovare, ktorý sa nachádza v srdci mesta Londýn. Dedičstvo značky a história londýnskeho obchodu s ginom v kombinácii s obrovským množstvom fantastických súčasných chutí z celého sveta vytvára v tejto značke rad ginov, ktoré sú skutočne inšpirované svetom, destilované v Londýne.

Whitley Neill je rodina fascinovaná výrobou liehovín, ktorá sa datuje od roku 1762. Zakladateľ liehovarníckej tradície 8. generácie, Johnny Neill, cestoval po svete v snahe nájsť tie najlepšie chute a ingrediencie, aby vytvoril ocenený rad ginov, ktoré môžme poznať a milovať dodnes. Toto neúnavné úsilie o dokonalosť ho priviedlo k vytvoreniu Whitley Neill, britského prémiového ginu číslo 1.

Gin Whitley Neill je najobľúbenejším a najpredávanejším ginom v Británii (Nielsen Scantrack UK 16.07.22, Savanta BrandVue – Top 100 Most Loved Drinks Brands 2022 - H1 2022).