Podporujeme

KOFT bude pomáhať na Slovak Food Festivale

18.5.2018 | Tých, čo to potrebujú

Ako pravidelný účastník Slovak Food Festivalu sme sa tento rok rozhodli pre výnimočný krok. Okrem večerných aktivít ľuďom poskytneme aj dennú zábavu spojenú s pomocou tým, ktorí ju potrebujú.

Spoločnosť KOFT, s.r.o. v spolupráci s našou najobľúbenejšou Tennessee whiskey vytvorila krásny projekt. Na Slovak Food Festival, ktorý sa koná 24.- 27.5.2018 na Bratislavskom hrade, sme pripravili dennú aktivitu pre všetkých návštevníkov. V zóne značky postavíme veľký obrandovaný gril a spolu s ním tam bude aj náš obľúbený 15-minútový kuchár GABO KOCÁK!!! Ten pre nás prichystal pár receptov, ktoré si s ním budete môcť vyskúšať a samozrejme aj vychutnať. Základom grilovaných špecialít bude naša obľúbená Tennessee Whiskey, ktorú použijete do marinády a aj na prípravu dipu. Cieľom je naučiť Vás ľahké a veľmi chutné recepty s využitím whiskey nie len ako drinku, ale aj ako priamej súčasti grilovania. Máte sa veru na čo tešiť. Grilovanie s JACKOM a GABOM je totiž naozajstným zážitkom!

 

Keďže nielen my v KOFT-e, ale aj Gabo veľmi rád pomáha, spojili sme príjemné s užitočným. Rozhodli sme sa, že sa ľudia budú môcť učiť grilovať s Gabom za dobrovoľný príspevok v minimálnej hodnote 2€ a celá suma vyzbieraná počas festivalu poputuje na dobrú vec- konkrétne Občianskemu združeniu 4U. Hlavnou činnosťou občianskeho združenia je pomoc pre 11-ročného Tobiasa, ktorý má diagnostikovanú DMO. Všetci chceme, aby sa Tobias mohol plnohodnotne začleniť do života a aby sa naplnil jediný sen jeho rodičov: " Postaviť Tobiasa na nohy ". Pokiaľ Vás tento príbeh zaujal, viac informácií získate na: http://oz4u.sk/

 

Veríme, že skvelý kuchár, meno spoločensky zodpovednej firmy a pomoc určená na naozaj správnu vec, Vás dokážu presvedčiť na zapojenie do našich charitatívnych akcií. Budeme nesmierne radi za každú podporu a garantujeme, že naša spoločná pomoc skončí v tých správnych rukách.