Podporujeme

ZBER ODPADKOV V PRÍRODE MALÝCH KARPÁT

8.4.2018 | Životné prostredie

V rámci spoločenskej zodpovednosti sme sa rozhodli rozšíriť aktivity našej firmy aj na oblasť ochrany životného prostredia.

Keďže všetci trávime až priveľa času v kanceláriách za počítačmi, alebo v autách na cestách, spoločne s vedením firmy si pravidelne organizujeme teambuildingy v prírode. Či už sa jedná o turistiku, cyklistiku či lyžovačku... o spoločný pobyt v prírode je vždy veľký záujem.  Počas posledného teambuildingu v Malých Karpatoch sme sa rozhodli nielen utužovať náš pracovný kolektív, ale tak isto urobiť niečo užitočné aj pre prírodu v oblasti Harmónia, Zochova chata- Piesok.

My KOFT-áci nie sme len veľmi usilovní a kreatívni,  ale máme aj veľmi zodpovedný prístup k prírode. Našli sa medzi nami dokonca aj takí, ktorí sa zúčastnili teambuildingu len kvôli čisteniu prírody! Ostali sme naozaj milo prekvapení :-). Čistenia sa zúčastnilo 10 kolegov z blízkeho okolia, ale aj zo vzdialených miest od Nitry, Banskej Bystrice, Žiliny, Popradu či Košíc. Okrem nášho odhodlania nám pomáhalo aj počasie. Slnko, 12°C, mierny vánok, smiech a dobrá nálada- dokonalé podmienky pre takúto užitočnú prechádzku :-). Počas dňa sme vyčistili oblasť parkoviska, potoka, prírodného kúpaliska a celý lyžiarsky svah pri Zochovej chate. Spolu sme vyzbierali viac ako 7 vriec odpadkov! Aj keď sme určite nezbavili túto oblasť celého odpadu, na ceste domov nás poháňal pocit dobre odvedenej práce :-).

Zistili sme, že odhodlanie a potreba byť užitočným je v našom kolektíve naozaj rozšírená. Preto sa naše „zodpovedné teambuildingy“ budú určite opakovať a dúfame, že na budúcej akcii nás bude ešte viac :-)

Pre dnešok: Miro, Kajo, Roman, Robo, Janka, Vladko, Ďuri, Andy, Katka, Danko a všetci, ktorí pri akcii pomáhali  - ĎAKUJEME !!!