Otázka vo fľaši

Čajka: Výnimočný patriot z Trnavy

KOFT | 4.11.2021 | Blog

Naše narodeniny oslavujeme s podnikmi z celého Slovenska. Nemohli sme preto vynechať historickú Trnavu, ktorú podporuje aj výnimočný podnik Čajka.

Čajka, to nie je len samostatný podnik. Tvorí ho komplex apartmánov s dvoma terasami, ktorý má ideálne priestory aj pre umelecké výstavy. Je teda naozaj všestranným miestom. Nachádza sa v historickom centre Trnavy a preto aj svojim interiérovým dizajnom reprezentuje bohatú históriu tohto mesta.

Podnik Čajka je naozaj lokálnym patriotom mesta. Podporuje totiž lokálnych predajcov. Či už je to v podobe pekárenských výrobkov, vinárov, ale aj spracovateľov mäsových výrobkov či čerstvých rýb z miestneho rybníka. Okrem toho podnik a jeho zamestnanci dbajú aj na ekológiu. Poctivo separujú odpad, kompostujú a v plnej miere sa snažia nahradiť plasty ekologickejšími variantmi produktov.

Čajka však nie je aktívna len v ekológií, ale snaží sa upravovať svoju ponuku na základe období. Prináša svojim návštevníkom chute typické pre dané obdobie  nielen v podobe jedla, ale aj sezónnych drinkov, do ktoré dochucujú bylinkami vypestovanými vo vlastnej záhradke. Okrem toho však v nápojovom lístku nájdete aj obľúbené klasiky, či nové nápadité drinky, ktoré vymýšľajú samotní barmani.

Spolu s pozitívnou atmosférou a priateľským personálom je teda Čajka naozaj výnimočným miestom na trávenie voľného času. 

A prečo KOFT odporúča návštevu Čajky? Lebo je to podnik, ktorý sa v plnej miere sústredí nielen na spokojnosť svojich zákazníkov, ale svojim podnikaním sa snaží pomáhať aj mestu a lokálnym výrobcom. A to veru stojí za podporu!

Pokiaľ sa Vás podnik Čajka zaujal, nájdete ich na FacebookuInstagrame.

Váš KOFT