Otázka vo fľaši

CASTLE Cafe: Vychýrený podnik Nových Zámkov

KOFT | 14.11.2021 | Blog

Oslavy našich tridsiatich narodenín sa zúčastnil aj ďalší obľúbený podnik, tentokrát z Nových Zámkov.

Castle Cafe vznikol v roku 2012 ako kaviareň, miesto pre každodenný relax pri chutnej káve, dokonalých koláčoch a v príjemných priestoroch s terasou. O tri roky neskôr sa podnik rozšíril o zadné priestory, ktoré sú venované víkendovým nočným párty s DJs, koncertom rôznych kapiel či oslavám. Castle café sa nachádza pri hlavnom námestí a obklopuje ho krásna zeleň, ktorá najmä počas letného terasovania pridáva podniku na príjemnej atmosfére.
V rámci ponuky si tu každý nájde to svoje. Či už sa jedná o chutnú kávu,  zákusky a torty alebo obľúbené limonády. Podnik sa dokonca špecializuje na dezerty z kávy, ktoré pravidelne inovuje a pravidelne tak prináša nový zážitok z kávy pre svojich návštevníkov.

Pre fanúšikov nočného života pripravil Castle Cafe široké portfólio kvalitného alkoholu a dokonalých miešaných drinkov. Podnik si dokonca obľúbil značku  JACK DANIEL´S, ktorú využil aj pri dizajne svojich priestorov.

Spolu s profesionálnym personálom s ľudským a priateľským prístupom vytvára Castle Cafe miesto, kde sa určite oplatí stráviť nejakú tu chvíľku posedením pri dobrých drinkoch či chutnej kávičke.

A prečo KOFT odporúča návštevu CASTLE Cafe? Lebo tento nenápadný podnik toho v sebe skrýva omnoho viac ako by sa na prvý pohľad zdalo a aj po viac ako 9 rokoch vie prekvapiť. A okrem toho zbožňujeme ich dizajnové podlahy, v ktorých majú umiestnené fľaše JACK DANIEL´S!

Viac o podniku nájdete na Facebooku.

Váš KOFT