Otázka vo fľaši

Cuba Libre: výnimočný koncept naprieč Slovenskom

KOFT | 6.9.2021 | Blog

Narodeniny KOFT-u sme si nechceli nechať len pre seba. Oslavovať by sme mali spolu. A koncept THE CUBA LIBRE je na to ideálny.

Pokiaľ ste milovníkmi kvalitných rumov, spoločnosť Fusion Group vám nemusíme predstavovať. Prišla na Slovensko s konceptom, ktorý dokonale spája rumy z celého sveta. Spoločnosť vytvorila sieť podnikov pod názvom THE CUBA LIBRE, ktoré sa nachádzajú po celom Slovensku. Nájdete ich v Prešove, Košiciach, ŽilineBratislave. V každom z nich si môžete vychutnať  vyše 130 druhov rumov z celého sveta. Okrem čistých rumov si tu môžete dopriať aj miešané drinky na rumovom základe, ale v ponuke nájdete napríklad aj aj širšie portfólio cognacov, vodky alebo vín.

Cuba Libre vám okrem príjemného prostredia a kvalitných produktov ponúka aj ďalšiu výnimočnosť - možnosť stať sa členom Rumového Clubu a získať tak množstvo benefitov, ktoré z členstva vyplývajú. Momentálne je možné zakúpiť si dva druhy členstva: SILVER MEMBERSHIP a exkluzívny a limitovaný GOLD MEMBERSHIP. Obe členstvá ponúkajú napríklad 20% zľavu na celý sortiment rumov v THE CUBA LIBRE. Okrem toho členstvom získate aj prioritné rezervácie, pozvánky na všetky rumové workshopy, prezentácie a riadené degustácie pod vedením rumových odborníkov.

A prečo KOFT odporúča návštevu ktoréhokoľvek Cuba Libre? Pretože v ňom nájdete aj také rumové špeciality, ktoré na Slovensku nie sú bežne dostupné. :-) 

Pokiaľ vás koncept CUBA LIBRE zaujal, bližšie info nájdete na ich webe  alebo Instagrame.