Otázka vo fľaši

Dokonalé rande? So skvelými nápojmi od KOFTU určite bude

KOFT | 2.5.2024 | Blog - MOET & CHANDON, CLOUDY BAY, WHITLEY NEILL GIN, THE LONDON ESSENCE

Máj je lásky čas a práve v tomto období zvykne väčšina ľudí vyhľadávať príležitosti na nové kontakty a randenie. Aké sú inšpirácie na zaujímavé rande? Prečítajte si tipy od KOFTU. Ku skvelému rande samozrejme patrí aj víno či iné nápoje.

Romantická večera doplnená o kvalitné víno
 
Ako sa hovorí, láska ide cez žalúdok. Ku dobrej večeri jednoznačne patrí kvalitné víno.  Medzi naše tipy patrí biele víno Cloudy Bay, ktoré sa hodí ku morským rybám a plodom, cestovinám a pestu.


Divadlo alebo iná kultúra so slávnostným šampanským
 
Ku slávnostnej atmosfére sa hodí aj slávostné šampanské. Ideálnou voľbou je Moet & Chandon Brut Impérial. Pre milovníkov ružového vína je obľúbenou voľbou Moet & Chandon Ice Impérial Rosé, ktoré sa podáva vychladené na ľade.


Spoločná tancovačka / diskotéka
 
V prípade, že ste obaja milovníci hudby a tanca, spoločný čas strávený touto aktivitou určite prehĺbi emócie a iskru medzi vami. Na takéto chvíle zábavy sa určite hodí gin tonic, ktorý sa poslednou dobou teší veľkej obľube. Dámy si určite vyberú z širokej ponuky ochutených ginov Whitley Neill – napríklad malinový, ananásový či broskyňový. Ku nim sa najlepšie hodia toniky značky The London Essence.


Posedenie pri drinku na grilovačke
 
Ak chcete spolu s jedlom vyskúšať niečo menej tradičné, ale zároveň jednoduché na prípravu, ochutnajte Chandon Garden Spritz. Do pohára stačí pridať 3 kocky ľadu a na plátok sušeného pomaranča a vetvičku rozmarínu. Tento nápoj je ideálnou voľbou na teplý večer.


V konečnom dôsledku je jedno ako ten čas strávite, je dôležité, aby ste si ho užili a vychutnali naplno.


Kompletnú ponuku produktov nájdete na našom e-shope.