Otázka vo fľaši

Festival pre milovníkov WHISKY v Bratislave

KOFT | 3.5.2017 | Blog - WILLIAM LAWSON`S, ARDBEG, GLENMORANGIE, WOODFORD RESERVE

6. - 7. apríla v Pálffyho paláci prebehol už tretí ročník festivalu WHISKY FEST zorganizovaný pre fanúšikov whisky. Aj my sme vždy tam, kde je priateľská atmosféra, kvalitný alkohol a zodpovedné pitie!

Milovníci whisky, ale aj tí, ktorí len prvýkrát objavovali jej kvality, si vyberali z viac ako 150 rôznych druhov, vrátane rarít, ktoré v Čechách alebo na Slovensku nie sú známe.

Do sveta whisky vstupovali návštevníci aj prostredníctvom niekoľkých Masterclass - riadených degustácií s poprednými odborníkmi na whisky (Andy Bell, Paul Dempsey, Boris Ivan).

Veselú atmosféru vytvárala esencia živej hudby, škótske gajdy, kilty, neodmysliteľné cigary a dobré jedlo.

O tom, že tento mikro svet whisky má svoje zákony, svedčí aj fiktívna mena „Dram“, ktorou sa platilo pri jednotlivých stánkoch.

My, v KOFT, s. r. o. ako partneri podujatia, sme pripravili okrem ponuky našich produktov aj niečo navyše. Prvý deň WHISKY FEST-u sme zabezpečili pre všetkých našich partnerov v rámci Bratislavy odvoz zadarmo, alkohol predsa za volant nepatrí! Záleží nám na kultúrnej a najmä na zodpovednej konzumácii alkoholu a na vašom bezpečí. Pamätať si tak spoločne budeme len super zábavu, vychutnávanie kvality plnými dúškami a príjemnú spoločnosť.

Zdroj foto: Facebook Whisky Fest Bartislava