Otázka vo fľaši

HEMINGWAY: Jedinečný bar na Slovensku

KOFT | 10.11.2021 | Blog

Počas našich tridsiatich rokov sme sa snažili napísať svoj vlastný príbeh. Stať sa tými, na ktorých sa nebude dať zabudnúť. Preto naše oslavy nemohli obísť podnik, na ktorý len tak ľahko nezabudnete.

Tento vychýrený cocktailbar nesie názov po uznávanom Ernestovi Hemingwayovi. Nie je to však len tak. Prevádzkovateľ  Hemingway ™ bar Nitra je ako jediný a výhradný držiteľ licencie Hemingway® pre Slovenskú republiku. Znamená to, že Váš obľúbený bar je zaregistrovaný u majiteľov ochrannej známky – priamych potomkov a dedičov Ernesta Hemingwaya. Podnik má teda právo užívať jeho meno, používať jeho fotky a uverejňovať dokonca jeho podpis.

Už tento samotný fakt o podniku veľa hovorí. Nie je to len obyčajný podnik vytvorený pre zisk. Majitelia si dali záležať na tom, aby mal ich podnik príbeh, silnú osobnosť a tá aby sa preniesla do celého fungovania podniku. V súčasnosti je Hemingway Bar legendárnym cocktailbarom v Nitre, ktorý udáva trendy v konzumácii miešaných drinkov. Ponúka široké portfólio prémiového alkoholu so zameraním hlavne na rumy. Ponúka degustácie tých najkvalitnejších a najstarších rumov priamo z Kuby. To všetko v príjemnom prostredí s latino hudbou. Profesionálny prístup a priateľský personál je len potvrdením toho, že ste zavítali na miesto, ktoré sa oplatí navštevovať pravidelne. Veď kto by odolal...

A prečo KOFT odporúča návštevu Hemingway baru v Nitre? Je málo podnikov, o ktorých sa hovorí ako o legendárnych. V Hemingway bare hrá všetko dokopy- zaujímavý príbeh, široká ponuka, profesionálny a priateľský personál, dokonalá latino atmosféra. A spolu to všetko vytvára priestor na dosiahnutie dokonalosti.

Hemingway bar nájdete aj na webe alebo Facebooku

Váš KOFT