Otázka vo fľaši

JAZZ, orientačný bod na mape Košíc.

KOFT | 6.9.2021 | Blog

Počas 30.výročia KOFT-u oslavujeme spolu s vašimi obľúbenými podnikmi. Medzi ne patrí aj JAZZ Club Café & Restaurant z metropoly východu.

JAZZ v sebe ukrýva tri podniky pod jednou strechou. JAZZ Café Cocktail & Champagne nazývajú aj miestom "dvoch tvárí".  Počas dňa je to štýlová kaviareň s kvalitným espressom, dezertmi vlastnej výroby, čerstvými domácimi limonádami ale aj raňajkovým menu. Večer sa však mení na unikátne miesto najlepších cocktailov v meste. 

JAZZ Garden Restaurant tvorí akýsi základný pilier celého JAZZ-u. Okrem kvalitného jedla a profesionálneho personálu na vás čaká príjemná atmosféra s hudbou a výnimočným osvetlením.  Nájdete tu široký výber jedál – kultové klasiky aj sezónne špeciality. Garden Bar je miesto, kde aj tradičné jedlá vedia vďaka modernej kuchyni vytvoriť inak.

A pre ľudí túžiacich po kvalitnej nočnej zábave je tu JAZZ Disco Club, kde sa od roku 1993 odohrávajú 4 dni v týždni nielen obľúbené diskotéky s rezident DJs, ale aj kvalitné koncerty či tematické párty s výnimočnými hosťami. Jednoducho povedané, každý si tu nájde to svoje.

JAZZ nie je v Košiciach žiadnym nováčikom. Otvorený je už 28 rokov a za tú dobu sa stal akýmsi orientačným bodom  na mape mesta Košice. Ako hovorí samotný podnik a jeho zamestnanci: „Pre Košičanov znamená náš podnik už štvrťstoročie neodmysliteľnú súčasť večernej zábavy a relaxu v centre mesta.“ A my z KOFT-u im prajeme všetko najlepšie k narodeninám, veľa úspechov v podnikaní a ešte viac  spokojných zákazníkov.

A prečo by ste si nemali návštevu JAZZ-u nechať ujsť? Nájdete tam totiž viac ako 20 druhov Champagne. :-) 

Pokiaľ Vás JAZZ zaujal, bližšie informácie nájdete na webe alebo na Facebooku 


Váš KOFT.