Otázka vo fľaši

KOFT30: Oslavujeme spolu s podnikmi

KOFT | 6.9.2021 | Blog

Pri príležitosti narodenín sa KOFT, s.r.o. rozhodol podporiť vybrané podniky v regiónoch.

KOFT, to nie je len naša spoločnosť. Patria k nám aj naši obchodní partneri, dodávatelia, koneční spotrebitelia a takisto podniky.

Počas posledných 2 rokov sme sa všetci ocitli v neľahkej situácii kvôli pandémii. Medzi najviac poškodené patrí práve GASTRO odvetvie. Lockdown, zákaz vychádzania, prísne podmienky pri uvoľňovaní opatrení. To všetko viedlo k tomu, že sa vaše obľúbené prevádzky dostali do zlej, ba až likvidačnej situácie. Rozhodli sme sa preto podporiť niektoré z vašich obľúbených podnikov a pomôcť im. A aj keď nevieme pomôcť všetkým, predsa len sa každá pomoc ráta.

Výber nechávame na vás
Spolupracujeme s veľkým množstvom podnikov. S niektorými viac, s niektorými menej, s niektorými od ich vzniku, s niektorými pár mesiacov. My v KOFT-e by sme naozaj nevedeli určiť, ktorý podnik vybrať. Zároveň sme však nemohli celý výber nechať len na verejnosti. Preto sme sa rozhodli pre kompromis. KOFT si vytipoval 18 podnikov z celého Slovenska. Vybrali sme 4 podniky z oblasti východ a sever Slovenska, 6 podnikov zo stredu a 7 podnikov zo západu SR.

O všetkých nami vybraných podnikoch vás budeme postupne informovať. Predstavíme vám samotné podniky ale aj ich príbehy a samozrejme aj dôvody, prečo by ste ich návštevu nemali nechať ujsť.  Všetky podrobnosti sa dočítate TU.

Na našom FB Otázka vo fľaši bude prebiehať hlasovanie verejnosti za jeden podnik z každého regiónu, ktorý dostane od KOFT-u vouchre do KOFT e-shopu v celkovej hodnote 500€. Hlasovanie bude prebiehať v nasledovných termínoch:
  • Hlasovanie za podnik z východu a severu: 27.9. – 3.10.2021
  • Hlasovanie za podnik v strede SR: 25. – 31.10.2021
  • Hlasovanie za podnik zo západného Slovenska: 22. – 28.11.2021
Zároveň pri jednotlivých hlasovaniach vyžrebujeme 4 hlasujúcich za výherný podnik, ktorých odmeníme vouchrom v hodnote 50€, ktorý  si budú môcť uplatniť vo výhernom podniku bez obmedzení, teda na jedlo aj pitie. Výherné vouchre budú mať, aj vzhľadom na situáciu s pandémiou, dlhšiu platnosť.

Pravidlá našich súťaží sa dozviete v Štatúte súťaží 

Pre viac info sledujte náš web, alebo FB Otázka vo fľaši.


Váš KOFT