Otázka vo fľaši

MERIDIANA Bojnice rezort : Miesto s dobrou energiou

KOFT | 4.10.2021 | Blog

Za 30 rokov spoločnosti KOFT sme si písali svoj vlastný príbeh. Preto je pre nás potešením spolupracovať s podnikmi, ktoré tiež píšu svoj dokonalý príbeh a žijú ním dňom i nocou. Jedným z nich je aj MERIDIANA Bojnice rezort – penzión a reštaurácia rodiny Kuckovcov v Bojniciach.

Na začiatku tohto príbehu nie je klasické „Kde bolo, tam bolo...“. Namiesto toho sú tu tri mená- Patrik, Juraj a George. Kým prví dvaja sú bratia , tretie netypické meno patrí vynikajúcemu kuchárovi. Mali spoločný cieľ. Uspokojiť svoje túžby, realizovať sa v tom, čo im ide najlepšie a nakoniec,  robiť to čo ich zanecháva šťastnými. A svoje naplnenie, radosť a pocit dobre odvedenej práce chceli odovzdať aj ľuďom z ich regiónu. Držia sa totiž pravidla: „Radosť daj a radosť dostaneš späť“.

Názov pre penzión a reštauráciu má tiež svoj krásny príbeh. Vznikol na brehu Ligúrskeho mora, v malom mestečku Arenzano. Pričinil sa o to majiteľ miestneho podniku, ktorého ich príbeh zaujal. Dopytoval sa, čo je pre danú oblasť charakteristické a odpoveď bola jasná- slnečné hodiny. Neboli síce v dokonalom stave, po zničení z nich ostal len betónový stĺp, ale svoju hodnotu majú dodnes. A tak vznikol názov MERIDIANA, po taliansky slnečné hodiny. Veľmi zvučné a trefné, nie? Slnko je totiž krásnou paralelou toho, čo vám chcú v MERIDIANE ponúknuť. Slnko je nositeľom pozitívnej energie a tú vám chcú na tomto mieste aj odovzdať.

V súčasnosti sa MERIDIANA teší dobrému menu vďaka precíznej príprave každého detailu vášho pobytu, či už ste návštevníkom útulného penziónu alebo si chcete vychutnať vynikajúce jedlo v reštaurácii. Či už tu chcete stráviť romantický večer vo dvojici alebo si len vychutnať kávu na terase s priateľmi, MERIDIANA aj z obyčajných vecí dokáže svojim nadšením poskytnúť služby dokonalej kvality. 

A prečo KOFT odporúča návštevu MERIDIANA? Tak ako pre KOFT, aj pre MERIDIANU sú zamestnanci niečo viac. Tak ako my sme KOFT-áci, podnik má svoju MERIDIANA RODINU, ktorá pestuje, rozdáva ale aj dostáva dobrú energiu naspäť. A to je dôvod, prečo by ste mali určite aspoň raz navštíviť tento malebný rezort s penziónom a vynikajúcou reštauráciou v Bojniciach.

Ak sa Vám MERIDIANA zapáčila, určite ju neváhajte navštíviť. Viac info nájdete na webe  alebo Facebooku.

Váš KOFT.