Otázka vo fľaši

POSITIVO Cafe: Miesto, kam sa vždy oplatí vrátiť!

KOFT | 1.10.2021 | Blog

Nech si hovorí kto chce čo chce, narodeniny sú vždy pozitívnou udalosťou. A preto je jasné, kto pri našej 30-tke nesmel chýbať. No predsa POSITIVO Cafe!

Obľúbené POSITIVO Cafe sa nachádza v Banskej Bystrici na námestí. Pred viac ako 15 rokmi ho založili dvaja kamaráti, ktorým chýbalo miesto, kde by sa spolu mohli stretnúť pri káve či dobrom pive. Nie, že by v tej dobe nebol v Banskej Bystrici žiadny podnik. Hľadali niečo viac. Miesto, ktoré by malo takú príjemnú a pohodovú atmosféru, v ktorej by sa cítili ako doma.

Postupom času kaviareň začalo navštevovať čoraz viac ľudí až sa nakoniec z POSITIVO Cafe stalo vychýrené miesto v centre Banskej Bystrice. Takmer od začiatku sme s týmto obľúbeným podnikom začali spolupracovať. Bolo a je pre nás cťou podporovať podniky, ktoré pozerajú rovnakým smerom a hlavne pracujú s vášňou. Postupom času sa KOFT stal hlavným partnerom kaviarne. Spolu sme uskutočnili niekoľko mimoriadne vydarených akcií a eventov. Za spomenutie stojí napríklad MOET Party, Polárne noci s FINLANDIOU či BACARDI Gateway Party.

Kaviareň je obľúbenou nielen medzi pravidelnými návštevníkmi, ale zavítali sem aj slávni športovci či rôzni herci a umelci Slovenska. Azda najväčšou hviezdou v POSITIVO Cafe bol však nepochybne Karel Gott, ktorý si návštevu tejto kaviarne naozaj vychutnal.

Tak ako snáď všetci, aj kaviareň POSITIVO Cafe sa potrebuje posúvať dopredu a zlepšovať sa. V súčasnosti pracujú na novom dizajne ale aj sortimente pre čo najlepšie poskytovanie služieb verejnosti. Veď nie je nič lepšie ako spokojný zákazník a pocit dobre odvedenej práce.

A prečo KOFT odporúča návštevu POSITIVO Cafe? Počas našej dlhoročnej spolupráce sme opakovane zistili, že kaviareň POSITIVO Cafe je naozaj srdcovou záležitosťou majiteľov. Umocňujú to nielen spokojní hostia, ale aj celá atmosféra podniku, ktorý sa nachádza v krásnom prostredí. Spolu s kvalitným sortimentom a profesionálnym prístupom je návšteva tejto kaviarne naozaj pozitívnym zážitkom. :-)

Ak sa vám POSITIVO Cafe zapáčilo, viac info nájdete na Facebooku.

Váš KOFT