Otázka vo fľaši

RIVER SHOW: Oslavujeme život na Dunaji s MOËT & CHANDON

KOFT | 8.6.2018 | Blog - MOET & CHANDON

Opäť tu máme našu jedinečnú a veľmi obľúbenú aktivitu značky Moët & Chandon! V sobotu 16.6. vás pozývame na 4.ročník úspešnej RIVER SHOW!

Tretiu júnovú sobotu Vás pozývame na veľkolepú oslavu DUNAJA. Užiť si môžete nielen program na vode, ale aj na nábreží Dunaja pri nákupnom centre EUROVEA.

Čakajú Vás exhibície TOP slovenských a zahraničných športovcov, názorné ukážky vodnej polície, koncerty na vode, ale dokonca aj módne prehliadky top značiek.  Budete si môcť pozrieť  aj výstavu luxusných lodí a vypočuť si exkluzívneho DJ Milana Lieskovského, ktorý bude hrať pre celé nábrežie. O 16:00 sa o  pred EUROVEA začne spanilá jazda a zapojiť sa do nej môže každý majiteľ lode. Spanilá jazda odštartuje exkluzívnym setom DJ Milana Lieskovského pred nákupným centrom a bude pokračovať smerom na Devín a následne na Hamuliakovo, kde bude pre lodivodov pripravená AFTERPARTY.
 


Na nábreží Eurovei bude pokračovať set Milana Lieskovského v sprievode akčných vodných športov.  Nádherné počasie, príjemné prostredie, luxus v podaní Moët & Chandon a k tomu úžasný program -   máte sa veru na čo tešiť!

VSTUP NA AKCIU JE ZDARMA!

Foto: Cherry&Cherry event agency