Otázka vo fľaši

SPERANZA: Kvalita niekoľkých desaťročí

KOFT | 1.10.2021 | Blog

S kým iným osláviť 30-te narodeniny KOFT-u než s podnikom, ktorý je na trhu skoro tak dlho ako my. Dámy a páni, SPERANZA Bar&Restaurant.

SPERANZA je srdcovou záležitosťou. Založili ju dvaja páni, ktorí sa v gastre pohybujú už neuveriteľných 26 rokov. Aj vďaka nim si môžeme SPERANZA užívať už dve desaťročia. Páni zo skúseností vedia, že treba stále napredovať a preto aj ich podnik prešiel niekoľkými rekonštrukciami. Posledná bola počas roku 2020.

V súčasnosti vám  SPERANZA Bar&Restaurant  prinesie zážitok v kombinácii vynikajúcej talianskej kuchyne a osviežujúcich nápojov v podobe miešaných drinkov, cocktailov či vychladeného piva. Pochutnať si môžete aj na lahodnej káve a domácich dezertoch. Kompletná ponuka SPERANZA tak ulahodí aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi.

Výnimočnosťou podniku je aj jeho lokalita. Nachádza sa v Trenčíne priamo na pešej zóne a počas leta si na terase môžete vychutnať dokonalé jedlo a osviežujúce drinky.

A prečo KOFT odporúča návštevu SPERANZA Bar&Restaurant? Podnik funguje už dlhoročne na vysokej úrovni pod vedením ľudí, ktorí sú naozaj skúsení a snažia sa splniť každú požiadavku svojich hostí. Preto, ak hľadáte miesto či už na oslavu, firemný večierok alebo len príjemné posedenie s partiou nezabudnite navštíviť SPERANZA BAR&Restaurant v Trenčíne.   

Ak sa vám SPERANZA zapáčila, viac info nájdete na webe alebo Facebooku

Váš KOFT.