Otázka vo fľaši

Užite si teambuilding vďaka nápojom z KOFTU

KOFT | 25.4.2024 | Blog - WARNER´S GIN, KOSKENKORVA, DEAD MAN'S FINGERS Tequila

Teambuildingová sezóna sa pomaly začína a my v KOFTE chceme, aby ste si ju užili naplno. Vychutnajte si čas a zábavu s kolegami aj vďaka alkoholu. Nezabúdajte však na bezpečnú konzumáciu.

Teambuildingy patria medzi spoločné aktivity v práci, ktoré utužujú vzťahy na pracovisku. Či už ide o športové aktivity, kultúru alebo firemné večierky, väčšina z nich je pre kolektív nezabudnuteľná. KOFT vám prináša tipy na alkohol na spoločné akcie s kolegami.

Čistá, ochutená, ale aj v miešanom drinku. Vždy skvelá Koskenkorva

Ak chcete, aby ste vyhli ťažkému ránu, odporúčame piť čistú vodku Koskenkorva. Zároveň je výbornou voľbou aj do miešaných drinkov. Vďaka drinku Skinny bitch sa môžete vyhnúť bolesti hlavy. Ide o vodku so sódou a limetou. Pre kolegyne, ktoré majú rady jemnejšie chute odporúčame vyskúšať broskyňovú Koskenkorvu.

Odviazaná zábava s DEAD MAN'S FINGERS

Ak máte radšej odviazanú a nespútanú zábavu, vyskúšajte rumy DEAD MAN'S FINGERS a zažite nepoznané. V ponuke máme aj rumy s príchuťami mangokokos, ktoré sú vhodnejšie pre dámy kvôli jemnejšej chuti.

Medzi zaujímavé chuťovky patrí aj Dead Man's Fingers Tequila Reposado, ktorá je výzvou pre odvážnych vďaka ostrejšej chuti.

Zabaľte si so sebou plechovky

Ak chcete sedieť pri ohníku alebo grilovať a nemáte možnosť miešať si drinky, odporúčame vyskúšať Dead Man's Fingers Spiced & Cola alebo exotickú príchuť Dead Man's Fingers Passionfruit Rum & Lemonade, ktoré si dokážete jednoducho zbaliť so sebou.

Nealko gin tonic pre šoférov

Pre šoférov, ktorí sa obetujú v prospech kolegov odporúčame ochutnať nealkoholický Warner’s Juniper Double Dry 0% alebo Warner’s Pink Berry 0%. Nealkoholické giny odporúčame konzumovať výhradne v kombinácii s tonikom alebo iným nealkoholickým nápojom.