Otázka vo fľaši

Velvet Pub: Obľúbenec v novom šate

KOFT | 7.9.2021 | Blog

Za 30 rokov spoločnosti KOFT, sa rady našich partnerov dopĺňali nielen o nové podniky, ale aj o nových majiteľov už existujúcich prevádzok. Takýmto príkladom je aj výnimočný pub z Liptovského Mikuláša.

Velvet Pub vznikol v roku 2008 v centre mesta. Jeho charakteristickou črtou bola a aj je veľká terasa, na ktorej ste si hlavne v letných mesiacoch mohli vychutnať pivá od výmyslu sveta. Velvet pub bol dokonca organizátorom akcií na námestí v Liptovskom Mikuláši. Naša spolupráca teda mala krásne výsledky.

V roku 2018 prešiel podnik pod nových majiteľov, ktorí podnik oživili a dodali mu nový dych. Velvet pub rozšíril svoje priestory a získal moderný nádych Pubu. Vďaka širokej ponuke rumov, whisky a výborným cocktailom si tu každý nájde to svoje. Dokonca si tu môžete pochutnať na výborných domácich praclíkoch či nakladaných syroch.

Tak ako pôvodní majitelia, aj tí súčasní priniesli do Velvet Pubu novú tradíciu. V lete Pub pravidelne organizuje vychýrené Chill Out Music na terase, ktoré si radi vychutnávajú mladšie aj staršie ročníky. Naše spoločné aktivity teda považujeme za naozaj vydarené.

A prečo by ste podľa nás mali zavítať do obľúbeného Velvet Pubu? Pretože je to miesto s vynikajúcou atmosférou a krásnym prostredím, ktoré spája nielen rôzne generácie, ale aj ľudí s rôznymi chuťovými preferenciami 😊. 

Ak chcete o aktivitách Velvet Pubu zistiť viac, navštívte ho na Facebooku  alebo Instagrame 

Váš KOFT