Otázka vo fľaši

JACK DANIEL´S: Zákulisie výnimočnej PERSONAL COLLECTION

KOFT | 12.7.2017 | Blog - JACK DANIEL`S

Smäd po Jack Daniel´s Single Barrel Personal Collection je po celom svete neutíchajúci. Nahliadnite s nami očkom na ručné prípravy v americkom Lynchburgu, kde už pilne fľaškujú a etiketujú našu KOFT-ácku Collection obľúbenej whiskey.

Nevieme sa jej dočkať už niekoľko mesiacov, od kedy sme si pre našu vlastnú Personal Collection vybrali z troch chuťových profilov chuť „Sweet Forward“. Samotný názov evokuje jemne zvýraznenú sladkosť v popredí whiskey. O výbere chute ste si už mohli prečítať na TU. Tento týždeň nás prekvapil zásielkou spoza oceána s personalizovanými doplnkami ako predvoj príchodu samotných fliaš: veko suda a certifikát o Personal Collection.

Proces výroby Single Barrel je rovnaký ako pri klasickom Jackovi, avšak zreje o 2 – 3 roky dlhšie. Každá fľaša Jack Daniel´s Single Barrel je plnená iba z jedného suda a tak má každá jedinečnú chuť.

#STAY TUNED #COMMING SOON

Sledujte spolu s nami cestu vzácnej kolekcie whiskey aj naďalej na https://www.koft.sk/otazka-vo-flasi?kategoria=1 a na Facebooku Otázka vo fľaši.