CUT Rum
Prémiová zmes rumov z Trinidadu a Jamajky. Vyrobené v medených kotloch, doplnené prírodnými ingredienciami.
CUT SpicedCUT Overproof rumy sú vyrobené prevažne z jamajského rumu z Worthy Park Estate (80%), pričom sa používa tiež malé množstvo trinidadského rumu z Trinidadian Distillery, aby  im pridal ďalšiu hĺbku pri procese korenenia.
CUT Smoked rum tvorí 100% rum z Worthy Park Estate, ktorý zrel 3 roky.

Proces zadymenia
Zadymovanie trvá približne 2 roky, aby bolo dotiahnuté do dokonalosti. Trvalo veľmi dlho, kým značka našla ten najlepší spôsob na dokonalé zadymenie 3 ročných jamajských rumov. V peci sa spaľujú štiepky z amerického dubu, pričom sa zachytáva dubový dym a prepúšťa sa cez chladič, pričom postupne sa pridáva malé množstvo rumu. Konečným výsledkom je hustý údený rumový kondenzát plný dymovej chuti.
V ďalšom kroku sa z údeného kondenzátu odfiltrujú všetky karcinogény a nevhodné častice. Upravený kondenzát sa následne naleje do dávky 3-ročného rumu z Worthy Park Estate. V tomto bode sa pridávajú aj prírodné kávové a tabakové prísady a rum sa potom nechá 4 týždne odpočívať v dubových sudoch, aby sa ukončil proces lúhovania.

 


Worthy Park Estate
Destiléria má jasný cieľ- vyrábať kvalitný rum pre tých, ktorých omrzela priemerná chuť syntetických rumových chutí. Destiléria sídliaca v srdci Jamajky vyrába na svojich 10 000 akroch oceňované rumy už od 18.storočia, pričom bola prvým výrobcom rumu na Jamajke. Vďaka svojej rozlohe je Worthy Park Estate schopná vytvoriť si svoj vlastný cukor, ktorý sa nachádza v každej kvapke týchto rumov. Destiléria používa tradičné jamajské kotle škótskej výroby, pričom vyrába rumy so skutočným srdcom a dušou. Práve tieto rumy tvoria dokonalý základ pre vytvorenie sortimentu CUT rumov.
Cut rumy sú vyrobené pre odvážnych konzumentov. Pre otvorených a nenáročných ľudí. Pre tých, ktorí sú ochotní hľadať kvalitu. Pre ľudí, ktorý nechajú konvencie za dverami a užívajú si veci také, aké sú.