Hlavné zaujímavosti
Vodka Tito’s Handmade Vodka je originálna americká remeselná vodka.
Tito´s vodka je najobľúbenejšia vodka v USA. Je takisto č.1 medzi najpredávanejším liehovinami v USA a  2. najlepšie predávaná prémiová vodka na svete.

Zloženie
  • Hoci väčšina vodiek sa vyrába zo pšenice/obilnín/zemiakov, tá Titova sa vyrába z kukurice, čo jej dodáva nielen skvelú chuť, ale vďaka tomu je nápoj prirodzene bezlepkový. Tito mal navrch už predtým, než sa vedelo o alergii na lepok!
  • Okrem jemného záveru a prirodzených kvalít je voda, ktorá sa používa na destiláciu, z miestnych zdrojov a väčšina je prirodzene filtrovaná cez známe vápence Texasu, čo pomáha odstrániť nečistoty, ale nie chuť.
Výroba
  • Používa sa metóda šesťnásobnej destilácie v kotle, z čoho vzniká chutnejšia, dobre vyvážená, výrazná liehovina s plným telom. Počas procesu výroby sa necháva výhradne srdce destilátu,  ktoré vytvára najľahšie a najkvalitnejšie zložky.
  • Tento proces, hoci nákladnejší a prácnejší (oproti destilácii vo valcoch, čo sa používa pri väčšine vodiek), umožňuje úplnú kontrolu nad várkami a náš tím tak môže neustále vytvárať vodku so skvelou chuťou.