Novinky

KOFT začal s distribúciou vodky TITO´S

11.9.2023 - TITO´S VODKA

Spoločnosť KOFT, s.r.o. so sídlom v Bratislave bola poverená distribúciou značky Tito‘s na Slovensku so začiatkom v septembri 2023.

Spoločnosť KOFT, ktorá bola založená pred viac ako 30 rokmi, ponúka portfólio 36 prémiových značiek dovážaných liehovín a vín vrátane Bacardí, Bombay Sapphire, Cazcabel, Glenmorangie, Hennessy a Dom Perignon. Spoločnosť je hrdá na budovanie silných značiek a dlhodobé vzťahy so značkami na slovenskom trhu.

„Pri výbere značiek a produktov sa zameriavame na kvalitu, výnimočnosť, jedinečnosť a príbehy, ktoré tieto produkty vytvorili,“ hovorí Ing. Martin Lešo, CEO spoločnosti KOFT, s.r.o., „Veríme, že Tito‘s Handmade Vodka bude mať na našom trhu veľký úspech, pretože ide o bezlepkovú, remeselnú liehovinu, ktorú si obľúbilo mnoho ľudí na celom svete.“

O Tito‘s Handmade Vodka 
Spoločnosť Tito‘s Handmade Vodka založil Bert „Tito“ Beveridge, Texasan šiestej generácie. V polovici deväťdesiatych rokov postavil na pozemku vo vidieckej časti Austinu chatrč s rozlohou 998 štvorcových metrov, z náhradných dielov zostrojil kotol a vytvoril vodku Tito‘s Handmade Vodka. Vodka Tito‘s vyrobená z kukurice je certifikovaná ako bezlepková. Vodku Tito‘s Handmade Vodka destiluje a plní do fliaš spoločnosť Fifth Generation, Inc. v Austine v Texase a s disponibilitou v objemoch 3 l, 1,75 l, 1,5 l, 1,14 l, 1 l, 750 ml, 700 ml, 500 ml, 375 ml, 200 ml a 50 ml. Tito‘s Handmade Vodka je dostupná na viac ako 140 trhoch vrátane Severnej a Južnej Ameriky, Európy, Ázie, Austrálie a Stredného východu. Viac informácií nájdete na: www.titosvodka.com.

O KOFT-e
S našou prvou značkou, ktorú sme zastupovali, fínskou vodkou Koskenkorva, sme sa stali silným a spoľahlivým zástupcom zahraničných značiek. Naša hlavná myšlienka v tejto sfére bola jasná: SERIÓZNE PARTNERSTVO S DLHODOBOU PERSPEKTÍVOU.
Počas našej tridsaťročnej existencie sme naše portfólio rozšírili o viac ako 36 prémiových značiek alkoholu. V roku 1998 sme začali zastupovať značky skupiny BACARDI-MARTINI. O sedem rokov neskôr sme začali spolupracovať so zástupcami BROWN - FORMAN Finlandia a Jack Daniel’s a získali sme aj výhradné zastúpenie skupiny MOET HENNESSY, dnes známej ako L.V.M.H. Zároveň sme rozbehli spoluprácu s francúzskou značkou CALVADOS BOULARD. Odvtedy sme rozšírili a prehĺbili spoluprácu s jednotlivými obchodnými partnermi a môžeme sa tak pochváliť skutočne bohatým portfóliom vodiek, americkej whisky, škótskych Singlemalt a Blended whisky, rumov a ginov, tichých a šumivých vín, vermútov, svetoznámeho šampanského a koňaky, tequily či likéry.
Nezáleží nám však len na kvalitných produktoch, ktoré distribuujeme. Sme držiteľmi certifikácie ISO, ktorá predstavuje medzinárodný systém kvality a je zárukou systému kvality. Okrem medzinárodnej normy ISO 9001:2015 spĺňame aj požiadavky ISO 14001:2015 v oblasti environmentálneho manažérstva. Okrem environmentalistiky sa zaoberáme rôznymi formami CSR. Prioritou je téma zodpovednej konzumácie alkoholu, a preto sme súčasťou Fóra „PI S ROZUMOM“.
Rok 2022 bol plný zmien a noviniek. Začali sme distribuovať giny J.J. WHITLEY, WHITLEY NEILL, BERKSHIRE a WARNER´S, tequily VOLCÁN DE MI TIERRA a CAZCABEL, írska whisky THE POGUES, SAMUEL GELSTON´S a FERCULLEN a waleská whisky ABER FALLS. V roku 2023 sme sa rozhodli vrátiť ku koreňom a opäť sme začali s distribúciou fínskej vodky KOSKENKORVA, ktorú má v portfóliu ANORA a bourbon EVAN WILLIAM´S z HEAVEN HILL DISTILLERY.