Novinky

Poznáte vodku vhodnú aj pre celiatikov? Zoznámte sa s Tito's vodkou

16.5.2024 - TITO´S VODKA

Vedeli ste, že dnes je svetový deň celiakie? Oslávte ho spolu s nami s vodkou Tito's, ktorá je prirodzene bezlepková vďaka svojmu zloženiu.

Tito's Handmade Vodka sa vyrába z kukurice, čo jej dodáva okrem skvelej chuti aj to, že je prirodzene bezlepková. Základom vodky je aj naturálne filtrovaná voda cez vápence Texasu. Voda dodáva vodke jemnú chuť a vďaka tomu je vhodná na priame a čisté popíjanie. Jej chuť je ľahká a čistá číra s náznakom karamelu a vanilky.

Tito's je originálna americká remeselná vodka. Spoločnosť Tito‘s Handmade Vodka založil Bert „Tito“ Beveridge. Vo vidieckej časti Austinu postavil chatrč kde z náhradných dielov  zostrojil kotol a vytvoril vodku. Destiluje sa 6x v kotlíku s periodickou destiláciou, aby dosiahla úroveň kvality, ktorú Tito požaduje. Proces výroby je podobný výrobe jednosladových škótskych whiskey a vyberaných francúzskych koňakov.

Medzi zaujímavosti patrí, že aktuálne je dostupná viac ako v 140 krajinách sveta vrátane Severnej a Južnej Ameriky, Európy, Ázie, Austrálie a Stredného východu. Od minulého roku aj na Slovensku.

Tito's  vodka je známa ako jedna z najlepších prémiových vodiek sveta. Získala mnohé vyznamenania a ocenenia kritikov. V USA je Tito´s vodka druhá najpredávanejšia prémiová vodka.

Vodka pre milovníkov psíkov

Ďalším dôvodom, prečo sa oplatí ochutnať  túto vodku je, že majiteľ Tito sa rozhodol urobiť zo sveta lepšie miesto. Cez charitatívny program LOVE TITO´S podporuje neziskové organizácie po celom svete. Tito založil program VODKA FOR DOG PEOPLE a podporuje tak dobrovoľníkov, ktorí sa starajú o psov. Charitatívne udalosti sú kľúčovým pilierom značky, Každý predaný drink prispieva našim štvornohým priateľom v útulku.

Tito's  vodku si môžete kúpiť na našom e-shope.