Novinky

Sales konferencia 2024 sa niesla v znamení alkoholu z celého sveta

27.2.2024

Predstavenie portfólia produktov, zaujímavé prezentácie, ale aj skvelé koncerty. To všetko bola Sales konferencia 2024, ktorú usporiadal KOFT pre svojich obchodných partnerov.

Podujatie sa konalo v Holiday inn v Žiline vo štvrtok 1. februára a nieslo sa vo výbornej nálade.

Začiatok konferencie odštartoval majiteľ Koftu Martin Lešo, ktorý poďakoval za rok minulý rok a predstavil partnerom ďalšie plány na tento rok.

Na pódiu ho vystriedali hostia z Fínska, ktorí odprezentovali značku Koskenkorva. Po nich prišiel na pódium známy barman Rasťo Kubáň, ktorý predstavil francúzske značky Moët & ChandonHennessy. Po ňom prišiel na pódium globálny ambasádor značky Heaven Hill – Benji Purslow, ktorý prijal naše pozvanie na masterclass a na konferenciu. Išlo o jeho prvú cestu na Slovensko. Medzi zaujímavosti o Benjim patrí, že počas minulého roka absolvoval 52 pracovných letov. Porozprával o značkách Rittenhouse, Evan Williams, Elijah CraigLarceny, ktoré mohli hostia počas prezentácie ochutnať. Po coffee breaku s francúzskym občerstvením prišla na pódium brand manažérka Koftu – Zuzka Sabolová. Zuzka predstavila americkú Tito's handmade vodku. Porozprávala zaujímavý príbeh ako vodka vznikla, ale aj predstavila produkt ako vhodný pre celiatikov. Táto značka je zároveň známa tým, že podporuje psov a útulky. Po americkom coffee breaku, prišla na pódium opäť Zuzka Sabolová, tentokrát v spoločnosti ambasádora Koftu – Juraja Typsiho Samsona. Zuzka porozprávala zaujímavosti o značke Punta Cana a Typsi predstavil degustačné vzorky - PuntaCana Viejo PuntaCana Muy Viejo, PuntaCana Black Rum, PuntaCana Tesoro.

V troch baroch si hostia mohli vychutnať skvelé miešané drinky z produktov portfólia Koftu. 

Hlavným bodom programu bolo vystúpenie Beáty Dubasovej, ktorá roztancovala hostí. Ako prekvapenie prišla na pódium skupina Hex, ktorá odohrala výborný koncert. Počas minulého roka odohrala práve táto skupina turné v spolupráci s vodkou Koskenkorva, ktorú mohli návštevníci koncertov ochutnať pred začiatkom akcií.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za výbornú atmosféru.