Novinky

Tequila CAZCABEL: Nové tequilové špeciality v KOFT-e

7.9.2022 - CAZCABEL

S radosťou Vám predstavujeme úplne novú značku, ktorá v auguste rozšírila tequilové portfólio našej spoločnosti.

Tequila Cazcabel odkazuje na legendu, prírodného liečiteľa a šamana. Don Cazcabel žil uprostred prírody, na úpätí pohoria v oblasti Jalisco v Mexiku v polorozpadnutej chatrči. Vyrábal svoje vlastné liečivé toniká, pričom najznámejšie z nich sa opieralo o mexického štrkáča. Aj z toho vyplynulo jeho pomenovanie Don Cazcabel, v preklade hadí muž. Bol liečiteľom, ktorý využíval dary prírody a dával im nový zmysel a využitie. Aj preto je značka Cazcabel o regenerácii a obnove, pričom sa vyhýba okázalosti.

V portfóliu značky nájdete základnú tequilu Cazcabel Blanco, ktorá prechádza trojitou destiláciou. Má krásne vyvážené zemité tóny agávy s jemnou chuťou čerstvých citrusov. Časť tequily Blanco sa necháva vyzrieť 8 mesiacov v sudoch z amerického duba, aby z nej mohla vzniknúť dokonalá tequila Cazcabel Reposado. Obsahuje krásne čisté agáve tóny s nádychom eukalyptu, bieleho korenia a jemnú vanilku.

Základnú radu rozširuje trojica ochutených tequíl, na ktoré sa využívajú výhradne prírodné suroviny. V ponuke nájdete Cazcabel Honey Liqueur. S čerstvým, zemitým a suchým Blancom v srdci je ozajstným nektárom medzi tequilami. Dopĺňa ho Cazcabel Coffee Liqueur, ktorý má bohatú sladkú chuť čerstvo praženej kávy s tónmi tmavej čokolády, vanilky a agávy. Treťou ochutenou tequilou je Cazcabel Coconut Liqueur. V tejto tequile sa spája šťavnatosť a sladkosť najkvalitnejších kokosových orechov z oblasti Jalisco so zemitou chuťou agáve tequily Blanco a vytvára tak výnimočný komplex chutí. 

Viac o značke a celom sortimente nájdete TU.