Novinky

WHITLEY NEILL: Oceňovaná ginová novinka v KOFT-e

16.11.2022 - WHITLEY NEILL GIN

Naše ginové portfólio sa rozrástlo o neuveriteľných 18 chuťových profilov! A môže za to najpredávanejšia značka ginu v UK. Dámy a páni, WHITLEY NEILL GIN!

Značka Whitley Neill Gin sa snaží rozšíriť chuťový profil ginov ďaleko za hranice tradičných rastlín, obsahuje to najlepšie zo svetových ingrediencií a kombinuje ich, aby sa z neho stal gin ako žiadny iný. AJ vďaka tomu  je Whitley Neill Gin najobľúbenejším a najpredávanejším ginom v Británii (Nielsen Scantrack UK 16.07.22, Savanta BrandVue – Top 100 Most Loved Drinks Brands 2022 - H1 2022).
 
V našej ponuke nájdete klasický Original London Dry gin s výnimočnými edíciami Connoisseur´s Cut Gin a Distiller´s Cut Gin. Ovocné chuťové profily nám ponúkajú veľmi obľúbenú kombináciu rebarbory a zázvoru, aloe a uhorky ale aj orientálnu korenenú zmes, exotickú kombináciu manga a limety, či extravagantný melón s kiwi. V portfóliu však nájdete aj čisté chuťové profily broskyne, maliny, čiernej ríbezle, rúžového graprefruitu, červeného pomaranča, egreša či dokonca výnimočnej duly

Viac chuťových profilov značky Whitley Neill Gin nájdete v našom sortimente.