Novinky

BELVEDERE ORGANICS: 100% organická vodka v KOFT-e

25.10.2022 - BELVEDERE

Prinášame Vám absolútne výnimočný koncept už aj tak exkluzívnej značky BELVEDERE. Koncept ORGANIC INFUSION má zatiaľ 3 chuťové varianty a naša spoločnosť musela prejsť špeciálnou certifikáciou, aby ich mohla distribuovať až k vám.

Superprémiová vodka Belvedere sa riadi prísnou poľskou apeláciou, ktorá ako prvá reguluje vodku rovnako ako francúzske či talianske apelačné vína. Často sa s ňou spája prívlastok „Made with Nature“, keďže pri výrobe využíva len tie najlepšie prírodné suroviny a ingrediencie.

Majstri destiléri vytvorili koncept ORGANICS INFUSION plný originálnych kombinácií chutí so skvelými ingredienciami. Ich zámer sa dokonale vydaril a stvorili nový štýl vodky s veľkým zmyslom pre dobrodružstvo. Vyrába sa bez použitia GMO (geneticky modifikované organizmy / plodiny / potraviny) zo 100 % organicky certifikovanej poľskej raže, ktorá má húževnaté zrno so schopnosťou odolávať agresívnym teplotám i náročnej poľskej pôde, pričom má úžasný prírodný charakter a hĺbku. Taktiež použité ovocie a rastlinné zložky sú 100 % organické.

Vďaka ich veľkému úsiliu si môžeme vychutnať tri netradičné chuťové varianty: kombináciu Blackberry, Lemongrass & Sage, príchuť Lemon, Basil& Elderflower a tretí variant Pear, Ginger & Linden Honey

KOFT, s.r.o., ako oficiálny distribútor tejto organickej série, musel prejsť kontrolou procesu distribúcie a skladovania a v októbri 2022 získal oficiálne povolenie a certifikát na distribúciu ORGANICS produktov. Nájdete ho TU.