Luxusný výrobok

Belvedere je výrazom toho najlepšieho z tradície poľskej vodky. Výnimočná spôsobom výroby. Zrodená z Dankowského zlatej raže, prechádza tridsiatimi troma kontrolami kvality a štyrmi destiláciami, počtom dokonalým pre harmóniu čistoty a charakteru, ktorý si získa priazeň najnáročnejšieho znalca. Na destiláciu dohliada Zbigniew Mońka, odborník s takmer štyridsaťročnou skúsenosťou. Na víťaznom ťažení svetovými trhmi uspela v kategórii luxusnej vodky.

Obdivovaná svetom

Od New Yorku po Sydney, od Londýna po Tokio, Belvedere patrí do najexkluzívnejších podnikov, neodmysliteľná súčasť špičkových párty všade po svete. Belvedere si podmanila Spojené štáty, jej vyznávačmi sú Sting, Jade Jagger, Harrison Ford alebo Bill Clinton.

Teší sa úspechu vo východnej Európe, už po druhom roku rapídne rastúce predaje dokazujú sympatie k tradícii luxusu vo svetovom meradle.

Trojica nevyvrátiteľných faktov:

  • Miešaná s čistou vodou z vlastných artézskych studní.
  • Štyrikrát destilovaná, aby si zachovala čistotu a svoj charakter.
  • Ručne vyrábaná z 100 % Dankowského zlatej raže.

Majstri destiléri v Belvedere sa rozhodli vytvoriť prvú superprémiovú 100 % certifikovanú organickú vodku na svete Belvedere Organic Infusions, plnú originálnych kombinácií chutí so skvelými ingredienciami. Ich zámer sa dokonale vydaril a stvorili nový štýl vodky s veľkým zmyslom pre dobrodružstvo. Vyrába sa bez použitia GMO (geneticky modifikované organizmy / plodiny / potraviny) zo 100 % organicky certifikovanej poľskej raže, ktorá má húževnaté zrno so schopnosťou odolávať agresívnym teplotám i náročnej poľskej pôde, pričom má úžasný prírodný charakter a hĺbku. Taktiež použité ovocie a rastlinné zložky sú 100 % organické. Edícia Belvedere Organic Infusions ponúka tri rôzne kombinácie chutí: 1. Lemon, Basil & Elderflower; 2. Pear, Ginger & Linden Honey; 3. Blackberry, Sage & Lemongrass - s eklektickými kombináciami ovocia a korenín, ktoré majstri destiléri dokonale prepojili, aby vrstvu po vrstve vytvorili originálne chute. 

KOFT, s.r.o. ako oficiálny distribútor tejto organickej série musel prejsť kontrolou procesu distribúcie a skladovania a v októbri 2022 získal oficiálne povolenie a certifikát na distribúciu ORGANICS produktov. Nájdete ho TU

Viac o vodkách z nášho portfólia nájdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=FCkyfPv-vWc