Jack Daniel´s Tennessee Fire

Jack Daniel's Fire prináša novú príchuť z Tennessee - lákavú pre všetky vaše zmysly. Vôňa ohnivého korenia splýva s vyzretosťou Jack Daniel´s. Výsledkom je škoricový likér, ktorý dopĺňa lahodnú chuť Jack Daniel´s. Určite ho odporúčame podávať ľadovo namrazený.

Obsah alkoholu:35%
Dostupné balenie:0,7l
Použitie:Pite ľadovo namrazené

JACK DANIEL‘S Old No. 7

Farba je sýta, stredne medovinová, s výrazným pomarančovým tónom. Vôňu tvorí výrazná aróma mandarínok marinovaných v karameli a mieša sa s vôňou duba, zmes dužinového ovocia s podtónom anízu, celé je to podčiarknuté vôňou pepermintu a vanilky.

Chuť pečeného pomaranča ustupuje do pozadia a dominuje chuť sladkého duba a zrelého hrozna s náznakom horkej čokolády. Záver chutí je príjemne sladký, s výraznou chuťou duba, ktorá postupne prechádza do chuti jabĺk.

Obsah alkoholu:40 %
Dostupné balenie:3 l, 1 l, 0,7 l, 0,5 l, 0,05 l
Použitie:Whisky pohár

Gentleman Jack

Ako jediná na svete je táto whisky 2x prekvapkávaná cez drevené uhlie. Je veľmi jemná, s výraznou chuťou pripomínajúcou exkluzívny koňak. Farba je svetlá medovinová, s iskrou. Vôňa je jemná, uhladená, s vyrovnanou vôňou sladkých pomarančov a podtónom čerstvej mäty. Môžeme cítiť jemnú arómu karamelu a škorice. Chuťovo pripomína jemne sladkastú mätu a zrelé jablká (s podtónom pečených jabĺk). Záver chuti je zo začiatku sladkastý a postupne prechádza do jablkovej.

Obsah alkoholu:40 %
Dostupné balenie:0,7 l
Použitie:Whisky pohár

Jack Daniel‘s Single Barrel

Patrí do špeciálnej kategórie whisky. Prechádza rovnakým výrobným procesom, ale zreje približne o 2-3 roky dlhšie. Asi 25 % whisky zo suda počas zrenia zmizne. Tento jav poeticky nazývame „anjelská daň”. Každá fľaša Jack Daniel‘s Single Barrel je plnená iba z jedného suda, t. j. každá fľaša má originálnu chuť. Farba je sýta, tmavočervená – karamelová. Vôňa je zrelá, robustná, plná vôňa sladkej vanilky, jemného pomaranča a zrelej mäty. Môžeme tiež cítiť vôňu duba a čokolády. V chuti sladká vanilka ustupuje výraznej dubovej chuti, cítiť podtón višne a pomaranča. Záver chuti je dubový, jemne sladký, s cédrovým podtónom a chuťou jabĺk.

Obsah alkoholu:45 %
Dostupné balenie:0,7 l
Použitie:Whisky pohár

Jack Daniel´s Tennessee Honey

Nestáva sa často, aby ľudia z liehovaru Jack Daniel´s pridali do rodiny svojich produktov niečo nové. Keď sa tak stane, môžete rátať s tým, že ide o výnimočnú kvalitu. „Teší ma, že môžem predstaviť Jack Daniel´s Tennessee Honey, spojenie whisky Jack Daniel´s a medu, chuť, ktorá je originál Jack a prirodzene jemná.“ Jeff Arnett, 7.master distiler z Jack Daniel´s. Vychutnajte si Tennessee Honey na množstvo spôsobov a objavte delikátnu chuť s nádychom melasy, čokolády a praliniek. V aróme ucítite bohatý tón prírodného medu, sladkej melasy a pražených orieškov. Záver tvorí jemná chuť s dlhou bohatou stopou medu a s orieškovým tónom.

Obsah alkoholu:35%
Dostupné balenie:1L, 0,7L, 0,5L, 0,05L
Použitie:Tento mimoriadne všestranný destilát si môžete vychutnať čistý vychladený, s ľadom alebo zmiešaný s citronádou, či s ginger ale. Náš tip: podávať zmrazený na -18°C.

Jack Daniel’s Family box (40%)

Skvelá darčeková kolekcia troch členov rodiny Jack Daniel's - fľaša Old No.7,  fľaša Gentleman Jack a fľaša Single Barrel - to všetko v krásnom drevenom kufríku. Darček pre každého milovníka rodiny Jack Daniel´s.

Obsah alkoholu:3 x 40 %
Dostupné balenie:3 x 0,7L
Použitie:Whisky pohár

Jack Daniel´s Sinatra

Predstavujeme Vám limitovanú edíciu whiskey Jack Daniel´s Sinatra s objemom alkoholu 45% a vyrábanú v jedinečných „Sinatra sudoch“. Vzdáva hold Jackovmu najväčšiemu fanúšikovi, pánovi Frankovi Sinatrovi. Špeciálne sudy, v ktorých sa vyrába, majú hlboké drážky na vnútornej strane. Vystavujú tak whiskey ďalším vrstvám dubového dreva. To dodáva bohatú jantárovú farbu, robustný charakter a príjemný dymový nádych s následným neuveriteľne ľahkým vanilkovým záverom. Rovnako ako Frank sám, aj táto whiskey je jediná svojho druhu.

Obsah alkoholu:45%
Dostupné balenie:1L
Použitie:Whisky pohár

Jack Daniel´s Master Distiller #1

V najstaršej registrovanej americkej destilérii mali počas celej jej histórie iba sedem mužov, ktorí dohliadali na výrobu whiskey. Je to spôsob, akým sa zachováva odkaz samotného Jacka Daniela. Aký by bol lepši spôsob, ako si uctiť remeslo týchto mužov, než Jack Daniel´s Master Distiller sériou.  Tento jedinečný unikát z limitovanej edície nám umožňuje zdieľať bohaté príbehy značky Jack Daniel´s a pripomenúť spotrebiteľom jej výnimočnosť.

Obsah alkoholu:43%
Dostupné balenie:0,7L
Použitie:Whisky pohár

Jack Daniel´s Master Distiller #2

V najstaršej registrovanej americkej destilérii mali počas celej jej histórie iba sedem mužov, ktorí dohliadali na výrobu whiskey. Je to spôsob, akým sa zachováva odkaz samotného Jacka Daniela. Aký by bol lepši spôsob, ako si uctiť remeslo týchto mužov, než Jack Daniel´s Master Distiller sériou. Tento jedinečný unikát z limitovanej edície nám umožňuje zdieľať bohaté príbehy značky Jack Daniel´s a pripomenúť spotrebiteľom jej výnimočnosť. Každá fľaša série Master Destiler je číslovaná a dá sa registrovať na www.jackdaniels.com.

Obsah alkoholu:43%
Dostupné balenie:0,7L
Použitie:Whisky pohár

Jack Daniel´s Master Distiller #3

Tretí zo siedmich mužov, ktorí slúžili ako Master Distiller je Lemuel „Lem“ Tolley. Ako synovec pána Jacka Lem niesol odhodlanie pokracovat v tradícii výroby whiskey Jack Daniel‘s s rovnakou dôslednostou ako tí pred ním.

Obsah alkoholu:43%
Dostupné balenie:0,7L
Použitie:Whisky pohár