NAJLUXUSNEJŠIA ZNAČKA NEALKOHOLICKÝCH NÁPOJOV NA SVETE
Prvotriedne nápoje London Essence majú najčistejšie príchute, ktoré dosahujeme destiláciou rastlinných zložiek, pri ktorej zachytávame ich skutočnú podstatu.

„Vyberáme tie najlepšie rastlinné zložky a vytvárame tak nápoje s najčistejšími príchuťami. To nám umožňuje vytvárať okúzľujúce kolekcie, ktoré sa vyznačujú nízkym obsahom cukru a kalórií a umožňujú vyniknúť čírym príchutiam našich nápojov a alkoholu. Široký sortiment a rôzne príchute s bublinkami v štýle šampanského zahaľujú chuťové bunky pôžitkom a zároveň slúžia ako univerzálna zložka pri vytváraní rôznych nápojov.“

Trendom u mnohých z nás je nepiť veľmi často, ak sa však naskytne príležitosť, očakávame hodnotnejší zážitok. Či už v bare, alebo doma, každého poháňa túžba zažiť nezabudnuteľný moment. Pri umocnení tohto momentu spojeného s nápojom zohráva nezastupiteľnú úlohu každý detail, od ingrediencií až po pohár, ľad a dekoráciu.

Spoločnosť The London Essence Company sa svojím nadčasovým dizajnom fľaše, ktorý sa hodí aj do najluxusnejšieho prostredia, mimoriadne usiluje vzdať poctu svojmu prepojeniu s rafinovaným umením výroby parfumov.
Kompletný sortiment nealkoholických nápojov spoločnosti The London Essence Company je k dispozícii v popredných baroch po celom svete, napríklad v baroch Kwānt, Coupette a Donovan Bar v Londýne, Dante v New Yorku, The Clumsies v Aténach a The Old Man v Hongkongu.

Kolekcia tonikov, zázvorových pív, sódovej vody a limonád sa vyznačuje nízkym obsahom kalórií, neobsahuje umelé sladidlá a poskytuje vyvážený chuťový profil.

Použitie destilátu s charakteristickým podpisom s rastlinnými zložkami umožňuje vytvoriť okúzľujúcu kolekciu, v ktorej London Essence ponúka nápoje, ktoré voňajú, vyzerajú a chutia výnimočne od okamihu otvorenia až po posledný dúšok. Výroba kolekcie nápojov odráža jedinečný prístup spoločnosti. Zameriavanie sa na detaily – destilácia, vrstvenie, zjemňovanie a vycibrovanie.

Destilované botanické esencie zaraďuje do svojej kolekcie nápojov s charakteristickým podpisom. Vedecký prístup k používaniu rastlinných látok sa s takmer chirurgickou presnosťou odráža v ručne kreslenej ilustrácii na každej fľaši, ktorú nakreslila známa umelkyňa, zameriavajúca sa na rastlinné motívy, Bobbi Angellová.

Používanie destilovaných rastlinných esencií a skúsenosti s vrstvením umožňujú vyrábať už spomínaný nízko kalorický sortiment. Nápoje London Essence majú vždy menej ako 20 ml kcal na 100 ml a neobsahujú umelé sladidlá. Výsledkom je kolekcia nápojov, ktoré sú navrhnuté tak, aby viac povzbudili ako unavili, a umožnili tak na chuťových pohárikoch vyniknúť najčistejším príchutiam nápojov a alkoholu.